O mnie

Witam, mam na imię Weronika i jestem 30-letnią żoną i mamą dwóch małych urwisów – 3-letniej Mileny i 5-letniego Bartka. Cała nasza rodzinka mieszka w przepięknym Gdańsku, uwielbiamy spacery nad naszym polskim morzem 🙂

Zawodowo zajmuję się prowadzeniem naszej rodzinnej firmy transportowej (oczywiście od strony papierkowej) i od niedawna dodatkowo prowadzę także mini szkolenia dla naszych pracowników z języka angielskiego. Myślę również o dalszej nauce i rozwijaniu swoich pasji, ale czekam aż poślę Milenkę do przedszkola.

Dlaczego postanowiłam stworzyć tego bloga?

Jakiś czas temu poddałam się zabiegowi powiększania piersi kwasem hialuronowym – szukając informacji na ten temat oraz na temat nieinwazyjnych metod powiększania piersi trafiłam na wiele opinii rozczarowanych kobiet oraz tych, które nie miały pojęcia o tego typu zabiegach. Postanowiłam więc stworzyć miejsce, gdzie będę zamieszczać informacje na temat zabiegu powiększania piersi oraz alternatywnych ale w pełni naturalnych metod.

Mam nadzieję, że ten blog komuś się przyda i będzie pomocny w podjęciu odpowiednich decyzji co do zabiegu powiększania piersi. Oczywiście czekam także na Wasze opinie i komentarzeJ Chętnie odpowiem na wszystkie pytania i wątpliwości.

Pozdrawiam,

Weronika